Skip to main content
Domovská stránka » Zodpovedná budúcnosť » RIMMEL LONDON – NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH!
ADVERTORIAL

Sme nadšení, že sa s vami môžeme podeliť o túto úžasnú správu. Značka Rimmel London v spolupráci s organizáciou Cruelty Free International získala certifikát Leaping Bunny, ako jediný medzinárodný cerfitifikát týkajúci sa záruky o netestovaní na zvieratách.


Cruelty free

To znamená, že VŠETKY produkty značky Rimmel London sú programom Leaping Bunny schválené ako cruelty free. Teraz si už nemusíte vyberať medzi vlastnými hodnotami a produktmi, ktoré tak milujete.

Krásu bez kompromisov

Rimmel London verí v krásu bez kompromisov: v krásu, ktorá je láskavá, ktorá funguje a ktorá nie je krutá voči zvieratám. Ako jedna z najväčších celosvetových značiek, ktorá je dostupná vo viac než 80 krajinách, hrdo robí dôležitý krok v ponuke svojich produktov, ktoré sú cruelty free. Značka Rimmel London je odhodlaná ukončiť testovanie na zvieratách naprieč celým kozmetickým priemyslom.

Leaping Bunny

Program Leaping Bunny spoločnosti Cruelty Free International je celosvetovo uznávaným zlatým štandardom pre cruelty free kozmetiku. Získaním jeho certifikátu zaručuje značka Rimmel London to, že sa úprimne zaviazala k pomoci s ukončením testovania na zvieratách.

Kontrola našich dodávateľov

Leaping Bunny vyžaduje cruelty free štandard, ktorý presahuje zákonom stanovené požiadavky. Od tohto momentu už nie sú produkty značky Rimmel London bez certifikácie Leaping Bunny dostupné. Taktiež proaktívne monitorujeme a kontrolujeme našich dodávateľov, aby sme zaistili, že budú produkty značky Rimmel London naďalej plne zodpovedať daným kritériám programu Leaping Bunny. Náš monitorovací systém je zároveň nezávisle kontrolovaný.

Next article