Domovská stránka » Technológie, inovácie a podnikanie » FINTECH HUB: NÁSTROJ PRE POMOC FINTECHOM
Technológie, inovácie a podnikanie

FINTECH HUB: NÁSTROJ PRE POMOC FINTECHOM

Advertorial
Adobe Stock
Advertorial
Adobe Stock

Platforma Fintech Hub aktívne prepája nové fintechy, pomáha im s propagáciou a získavaním nových klientov aj s realizáciou ich vízií. Pomáha najmä v oblasti licenčného konania, investícií a nájdenia správnych business či technologických partnerov.

JURAJ KRÁLIK

CEO Fintech Hub network

Fintech Hub

Fintech Hub je otvorená platforma zameraná na praktickú pomoc fintechom s cieľom zvýšiť level inovatívnych riešení na Slovensku, v Česku a v CEE. Založená bola spoločnosťami Mastercard, Vacuumlabs a lokálnou slovenskou fintech asociáciou, postupne rozšírila svoje pole pôsobnosti aj na Českú republiku, najmä vďaka partnerstvu so spoločnosťou Seedstarter Českej sporiteľne.


MARTINA HANUSOVÁ

Head of Business Development PayOut

Payout

Fintech Hub nám prináša aktívne napojenia na tie najinovatívnejšie startupy vo svete financií, s ktorými validujeme aj naše riešenia v oblasti open banking. Vďaka tomu dosahujeme náš cieľ byť globálnym hráčom vo finančnom svete. Partnerstvo považujeme za skvelé, lebo medzi všetkými stranami existuje vzájomná synergia.


WILLIAM JALOUL

co-founder, CEO FlowPay

Flowpay

Spoločnosť Flowpay poskytuje digitálne financovanie malým a stredným podnikom. Na rozdiel od bánk dbáme na to, aby úspešné podnikanie nebolo len o výkazoch a daňových priznaniach. Financovanie poskytujeme na základe údajov o transakciách z platforiem, ktoré zákazník používa. Vďaka Fintech Hubu sa naša vízia dostane k ľuďom a spojíme sa s ďalšími zaujímavými projektmi.


ANDREJ COPLÁK

co-founder, CEO Blockmate.io

Blockmate

V spoločnosti Blockmate sa zaoberáme adopciou blockchainu v existujúcom tradičnom finančnom svete prostredníctvom unifikovaných API.

Vďaka vysokej úrovni odborných znalostí Fintech Hubu v oboch našich oblastiach, t. j. v otvorenom bankovníctve a kryptomenách (resp. blockchaine), nám Fintech Hub pomohol získať niekoľko pilotných zákazníkov, overiť našu ponuku a obchodný model voči potenciálnym investorom.

Ďalší článok