Skip to main content
Domovská stránka » Podnikateľské trendy » OTVORTE SI ÚSPEŠNÚ KAVIAREŇ VĎAKA COFFEESHOP COMPANY
ADVERTORIAL

Premýšľali ste niekedy nad tým, že sa pustíte do podnikania, ale obávali ste sa začiatkov, ktoré sú častokrát komplikované a môžu skončiť neúspechom? Pokiaľ nemáte nápad na produkt alebo službu, ponúka sa franšízing, ktorý podnikanie výrazne zjednodušuje.

Značka Coffeeshop Company, ktorá je zastúpená v 8 krajinách sveta, teraz hľadá nových franšízových partnerov.

Coffeeshop Company Slovensko

Ide o podnikanie s prenajatou značkou niekoho iného. Ako to celé funguje? Podnikateľ si založí firmu a od franšízora získa licenciu. Franšízor mu poskytne návod na podnikanie a určí podmienky. Podnikanie je pre partnera veľmi výhodné, poskytuje mu totiž ľahkú cestu k vlastnej firme bez nutnosti vymýšľania obchodnej stratégie, testovania produktov a podobne. Podnikateľ nasleduje len to, čo už dobre funguje inde.

Franšízing sa môže pomerne ľahko premeniť na miliónový biznis. Tento úspešný koncept je spojený s najznámejšími svetovými značkami, pričom práve franchise predajne a jednotky bývajú zväčša najziskovejšími prevádzkami v ich maloobchodných sieťach.

Kontakt v prípade záujmu o franchising: [email protected]

coffeeshop company
Zdroj: Adobe Stock

Franšízingový systém Coffeeshop Company sa osvedčil po celom svete, aktuálne úspešne pôsobí v 8 krajinách s vyše 100 len franchise prevádzkami v sieti, z toho 3 sú na Slovensku. Otvorenie kaviarne s Coffeeshop Company je viac ako jednoduché.

Spoločnosť Coffeeshop Company partnerom maximálne pomáha pri rozbiehaní novej kaviarne a každý koncept tvorí individuálne pre danú lokalitu. Pomôže nájsť vhodnú lokalitu, pripraví finančný plán podniku, vyjedná s prenajímateľom vhodné nájomné podmienky, zaistí architektonický návrh, postaví novú kaviareň na základe mnohoročných skúseností a nájde a vyškolí nových kolegov.

Okrem toho Coffeeshop Company pomôže s návrhom lokálneho marketingu a do prevádzky dodá všetky potrebné suroviny. Partneri sa teda môžu spoľahnúť na stabilnú podporu osvedčenej značky.

  • Prvá kaviareň bola otvorená už v roku 1999.
  • Zosobňuje novú a jedinečnú interpretáciu populárnej tradičnej viedenskej kaviarenskej kultúry.
  • Kaviareň zásobujú prémiovou kávou iba vybraní farmári.
  • V ponuke kaviarne nechýbajú okrem kvalitnej kávy ani studené a teplé nápoje a slané aj sladké pochutiny.
Next article