Skip to main content
Domovská stránka » Podnikateľské trendy » MÔJOBCHOD – TEN SPRÁVNY SUSED
ADVERTORIAL

Značka Môjobchod figuruje na retailovom trhu už viac ako jedenásť rokov. Od roku 2022 si drží stabilné druhé miesto v počte obchodov, neustále rozširuje svoju sieť a ponúka svojim koncovým zákazníkom produkty prvotriednej kvality vďaka silnému partnerovi METRO Cash and Carry SR, s. r. o.

MATEJ VARGA

Head of Traders a Franchise v spoločnosti METRO Cash and Carry SR
 

Môjobchod funguje spôsobom franšízy. Zistite, aké výhody môže partnerstvo s ním priniesť podnikateľom.

Prečo sa rozhodne podnikateľ práve pre franšízu?

Najväčšou výhodou franšízy je prítomnosť silného partnera, poskytovateľa franšízy, ktorý podnikateľovi ponúka fungujúci overený koncept. To podnikateľovi značne uľahčuje štart v jeho podnikaní, pretože sa vie spoľahnúť na silnú značku a mnohoročné skúsenosti v biznise. A aj napriek tomu vie do podnikania stále vniesť niečo svoje.

Čo podnikateľov motivuje k vstupu do Môjobchod?

Môjobchod je overený retailový model potravinových predajní, ktorý ponúka silné zázemie značky a viac ako jedenásťročné skúsenosti. Môjobchod je druhý najúspešnejší na slovenskom trhu v celkovom počte franšízových obchodov, vďaka čomu sa stáva tým najlepším susedom, ktorého si môžete želať. Môjobchod poskytuje prepracovaný systém plný príležitostí a možností. Ten je jednoduchý, jasný a podporuje budovanie vzťahov s vašimi budúcimi zákazníkmi. S našimi rôznymi balíčkami podpory na štart podnikania ušetria záujemcovia o franšízu tisícky eur.

Aké výhody získa franšízant zapojením sa do franšízy Môjobchod?

Každý obchod navrhneme a nakreslíme franšízantovi podľa špecifík daného priestoru a lokality, navrhneme detailne zariadenie obchodu, poskytneme odporúčania na ten najpredávanejší sortiment. K dispozícii sú tiež naše digitálne riešenia – pokladničný systém a vernostná aplikácia Môjobchod Extra. Marketingové zastrešenie je taktiež bezplatnou súčasťou partnerstva – akciový leták, promo v televízii, rádiu a online priestore. Úspechy našich franšízantov sú aj naše úspechy.

Výhody, ktoré Môjobchod ponúka nájdete TU

Aké úspechy zaznamenala značka Môjobchod počas svojich jedenástich rokov existencie?

V auguste 2022 sme dosiahli 2. miesto v počte obchodov na slovenskom trhu. Prekročili sme hranicu 800 obchodov a otvorili sme nový formát predajne na čerpacej stanici. Základným pilierom úspechu je pre nás dôvera, čestnosť a vzájomná podpora.

Stačí vyplniť kontaktný formulár a ste o krok bližšie k vlastnému podnikaniu!

Ako sa počas rokov zmenilo zákaznícke správanie?

V posledných rokoch sa spotrebitelia preorientovali na produkty vlastných značiek a vyhľadávajú menšie balenia produktov, nakupujú skôr impulzívne a vyhľadávajú blízkosť predajne.

Prečo je Môjobchod ten správny sused?

Môjobchod kladie dôraz na blízkosť a osobný prístup, majiteľ vo väčšine prípadov pozná svojich zákazníkov po mene. Môjobchod je ten správny sused, ktorý vždy pomôže a ktorého si náš zákazník zaslúži. Nájde u nás vždy všetko, čo potrebuje.

Next article