Domovská stránka » Podnikanie » OTVORTE SI ÚSPEŠNÚ KAVIAREŇ VĎAKA COFFEESHOP COMPANY
ADVERTORIAL

Premýšľali ste niekedy nad tým, že sa pustíte do podnikania, ale báli ste sa začiatkov, ktoré sú často komplikované a môžu sa skončiť neúspechom? Ak nemáte nápad na produkt alebo službu, ponúka sa franšízing, ktorý podnikanie výrazne zjednodušuje.

Značka Coffeeshop Company, ktorá je zastúpená v 28 krajinách sveta,
teraz hľadá nových franšízových partnerov.

Čo si presne predstaviť pod pojmom franšízing?

Ide o podnikanie s prenajatou značkou niekoho iného. Ako to celé funguje? Podnikateľ si založí podnik a od franšízora získa licenciu. Franšízor mu poskytne návod na podnikanie a určí podmienky.

Podnikanie je pre partnera veľmi výhodné, poskytuje mu totiž jednoduchú cestu k vlastnej firme bez nutnosti vymýšľania obchodnej stratégie, testovania produktov a podobne. Podnikateľ nasleduje len to, čo už dobre funguje inde.

Franšízing sa môže pomerne ľahko premeniť na miliónový biznis. Napokon, tento úspešný koncept je spojený napríklad so spoločnosťou McDonald´s, ktorá sa môže pochváliť jednou z najvyšších ziskovostí na svete. Na rovnakom princípe fungujú aj ďalšie celosvetovo známe značky, napríklad KFC, Subway alebo práve Coffeeshop Company.

Coffeeshop Company: Investujte do kaviarne, ktorá vám bude zarábať

Franšízingový systém Coffeeshop Company sa osvedčil naprieč celým svetom, aktuálne úspešne pôsobí v 28 krajinách zhruba 300 prevádzok, z toho 7 na Slovensku.

Otvorenie kaviarne s Coffeeshop Company je viac než jednoduché. Spoločnosť Coffeeshop Company partnerom maximálne pomáha pri rozjazde novej kaviarne a každý koncept tvorí individuálne pre danú lokalitu. Pomôže vám nájsť vhodnú lokalitu, pripraví finančný plán podniku, vyjedná s prenajímateľom vhodné nájomné podmienky, zaistí architektonický návrh, postaví novú kaviareň na základe mnohoročných skúseností a nájde a vyškolí nových kolegov.

Okrem toho Coffeeshop Company pomôže aj s návrhom lokálneho marketingu a do prevádzky dodá všetky potrebné suroviny. Môžete sa teda spoľahnúť na stabilnú podporu osvedčenej značky.


O Coffeeshop Company

  • Prvá kaviareň bola otvorená už v roku 1999.
  • Zosobňuje novú a jedinečnú interpretáciu populárnej tradičnej viedenskej kaviarenskej kultúry.
  • Kaviareň zásobujú prémiovou kávou len vybraní farmári.
  • V ponuke kaviarne nechýbajú okrem kvalitnej kávy ani studené a teplé nápoje a slané i sladké pochutiny.
Ďalší článok