Home » Žena v biznise » RAŇAJKY DO POSTELE? SKVELÝ PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD!
biznis

RAŇAJKY DO POSTELE? SKVELÝ PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD!

Tamara Osaďanová

Tamara Osaďanová (30)

Ako a kedy vznikol váš podnikateľský nápad?
Na rodičovskej „dovolenke“ som každé ráno zažívala rovnaký rituál ̶ pripraviť raňajky pre všetkých členov domácnosti. Raz som vyjadrila nespokojnosť, prečo aj mne niekedy niekto nepripraví raňajky. Manžel si to vypočul a na ďalší deň mi priniesol raňajky do postele. Neskôr sme sa rozprávali, aké by bolo super, keby u nás fungovala takáto služba.

Ako dlho trvalo, kým ste sa rozhodli nápad realizovať?
Od myšlienky po prvé konkrétne kroky prešiel asi mesiac. Samozrejme, boli aj pochybnosti, ale myšlienke na úspech a svojim schopnostiam som verila. Pomohla mi skvelá podpora muža, ale aj celého okolia. Jednoducho sme si povedali „teraz alebo nikdy“. Nechceli sme neskôr ľutovať, že sme to neskúsili.

Čo vám dáva podnikanie?
Dáva mi úžasnú možnosť sebarealizácie a skvelý pocit, že robím niečo zmysluplné a prospešné pre iných ľudí, že prispievam k ich zdravšiemu stravovaniu a podporujem prejavy lásky. Ale dáva mi aj slobodu určovať si vlastný smer a zadeliť si čas podľa potreby.

S čím by mala začínajúca podnikateľka rátať?
Určite s tým, že ak sa pre niečo rozhodne, musí si za svojou myšlienkou stáť. Takisto je potrebné sa oboznámiť s množstvom informácií a treba rátať s veľkým pocitom zodpovednosti.

Aké máte plány do najbližšej budúcnosti?
Chceme neustále pracovať na vylepšení našich služieb, rozšíriť a budovať dobré meno značky. Rozmenené na drobné – do ponuky neustále pridávame nové a zdravé produkty, aby sme stále vedeli ponúknuť niečo nové. Viac sa chceme sústrediť napríklad na podporu slovenských výrobkov.

Next article